TRChat.Com.TR

Türk Sohbet Sitesi ile Hem Canlı Sohbet, Hem Yazılı Sohbet Hepsi Bir Arada!

TRChat.Com.TR / Bize Ulaşın

Email Adresimiz; [email protected]

TRChat.Com.TR Adresimizde Gerçekleştirdiğiniz sohbetler esnasında, yaşadığınız sorun, istek, öneri ve şikayetlerinizi mail adresimize ya da sohbet kanalları içerisinde yönetim odalarına belirtebilirsiniz, Mail olarak gönderdiğiniz tüm soru ve sorunlara en geç 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır. Bu süre zarfında, sohbet kanallarından daha hızlı bir destek almanız mümkündür.

Hızlı Mail İletişimi İçin : BURADAN Giriş Yaparak Site İçerisinde bulunan : #Yönetim Kanalında Sorununuzu belirtebilirsiniz.

Haftanın her günü ve her saati sizlere, sohbet odaları içerisinde anında yanıt ve cevap verilmektedir.. Sohbet odaları içerisinde yaşadığınız problemleri sunucu yetkililerine aktarmak için sohbet kanalları içerisinde #Operhelp Kanalına sorununuzu aktarabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT :

TRChat.Com.TR Chat Odalarına katılmak için 18 yaşını doldurmuş (reşit) bir birey olmanız gerekir. Küfür, Argo, Siyaset muhabbet yapmak ve cep telefonu dağıtmak Yasaktır bu konuda ısrarcı olmanız durumunda yazgulu.org Chat Sohbet platformumuzdan süresiz uzaklaştırılırsınız.